SKINPET HYDRO GEL 140 G

Kód: 3455
Jarní akce SkinPet
Značka: SkinPet
569 Kč –15 %
nahled (1)
569 Kč –15 % 479 Kč
Skladem

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SkinPET Hydro Gel

SkinPET® Hydro Gel zvládne ošetřit život neohrožující zranění i preventivně udržovat kůži vašeho parťáka ve zdravém stavu. Bez zbytečného stresu z návštěvy ordinace a výdajů za služby veterináře. Pravidelnou a preventivní aplikací udržíte kůži hydratovanou bez přebytků bakterií, virů i plísní. Aplikací Hydro Gelu zabraňujete také rozvoji infekce i dalším komplikacím, ale především vrátíte svého mazlíčka zpět do pohody.

SkinPET® Hydro Gel je skvělý pomocník pro ošetření poranění kůže a sliznic. Je ideální pro péči jak o povrchová zranění, tak o hluboké rány způsobené kousnutím, bodnutím, popálením nebo seknutím. Hodí se také pro ošetření pooperačních ran, proleženin, kožních vředů a míst, kde došlo k přisátí klíštěte či jiného hmyzu, nebo pro péči o nehojící se rány. 

Hydroaktivní gel s antimikrobiálním složením podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Pomáhá uvolňovat nekrotizovanou a odumřelou tkáň, udržuje v ráně vlhké prostředí a podporuje přirozený proces hojení. 

Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí – taktéž neobsahuje alergenní látky, takže nezpůsobuje alergické reakce. Kromě toho je gel také bezpečný i v případě náhodného požití nebo olízání rány. Navíc, díky gelové konzistenci perfektně přilne k místu zranění, snadno se aplikuje a nestéká. 

SkinPET Hydro Gel by neměl chybět ve zvířecí lékarničce pro akutní nebo preventivní ošetření. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Návod na použití: Vyčistěte ránu od veškerých nečistot (chlupů, peří apod.) a opláchněte místo poranění oplachovým roztokem SkinPET® Super Spray. Na vyčištěnou ránu naneste v dostatečné vrstvě přípravek SkinPET® Hydro Gel. Pokud je to potřeba, přikryjte ránu sterilním krytím. Hydro Gel aplikujte na postižené místo 3–4× denně až do úplného zhojení. SkinPET® Hydro Gel můžete kombinovat s dalšími preparáty, injekčně podávanými antibiotiky nebo nesteroidními antiflogistiky.