Rozvoz Dogbarf

 

  • KAŽDÝ ČTVRTEK

  • 15 - 18 HOD.

TARIFY

č.1 - 69,-  (Hulváky, Ostrava centrum, Přívoz, Mariánské Hory)

č.2 - 99,-  (Antošovice, Heřmanice, Bartovice, Hrabová, Kunčičky, Ludgeřovice, Ostrava - Hrabůvka, Výškovice, Poruba, Svinov, Lhotka, Ludgeřovice, Michálkovice,Třebovice, Rychvald, Petřvald, Šilheřovice)

č.3 - 139,- (Hlučín, Bohumín, Děhylov, Krásné pole, Plesná, Řepiště, Paskov)

č.4 - 159,-  ( Bruzovice, Brušperk, Polanka nad Odrou, Frýdek.Místek, Jistebník)

 

TERMÍN:

Rozvoz Dogbarf probíhá každé čtvrteční odpoledne dle počtu objednávek, zpravidla od 15 - 18 hod. Řidič Vás informuje o přesnějším času doručení telefonicky nebo SMS zprávou. 

PLATBA:

Platbu za Dogbarf Rozvoz přijímáme pouze předem bezkontaktně. Platba u řidiče není možná. Objednávka bude zařazena do rozvozu až po připsání částky na náš účet. Děkujeme za pochopení. 

V případě neúspěšného doručení z důvodu nezastižení na adrese doručení, může dojít k opakovanému doručení při dalším nejbližším rozvozu, a to za částku 59,-. 

OBJEDNÁNÍ ROZVOZU DOGBARF

Pro objednání naší dopravy prosím využite rozhrání e-shopu - krok 2 DOPRAVA A PLATBA. Jakmile zvolíte rozvoz, je nutné zadat poštovní směrovací číslo místa doručení a následně zadání čísla potvrdit. Systém vyhodnotí, zda je Vaše zadané PSČ zahrnuto v okruhu, kde rozvoz probíhá. Dle zadaného PSČ je pak automaticky určen i tarif rozvozu. Další kroky objednávky jsou stejné jak jste na našem e-shopu zvyklí.