Mixáno

 MIXÁNO JE LÁSKA, NÁZOR, VOLBA, PŘIROZENOST....

Mixáno jsou pejskaři celým tělem i duší. I oni si prošli dlouhou cestu s jejich čtyřnohými mazlíčky od granulí až po prémiovou stravu Mixáno. Jako většina, si i v Mixánu mysleli, že krmením těmi nejprémiovějšími granulemi na světě se vyřeší všechny problémy. Bohužel (bohudík) se nevyřešili, a byli tak nucení pátrat dál. 

Pohybují se mezi pejskařskou komunitou, a tak zjistili, že mnoho z nich mělo stejný problém, který skončil vysazením granulové stravy. Na trhu jim ale chyběla strava, která by nejen byla zdravá, ale i viditelně prospívala jejich zdraví. Začali proto vařit a míchat stravu z kvalitních surovin čerstvého masa a zeleniny. Ty změny k lepšímu byly snad okamžité. Výsledky je doslova okouzlili. Ta čirá psí radost z jídla, mnohem víc energie a elánu jejich pejsků.

 

Jenže! Vařte na měsíc do zásoby. To je práce na dva dny. Nejdřív nakrájet, uvařit, smíchat ve vaně, a pak pytlíčkovat. Když náhodou došly zásoby, dostal granule a zase byli tam kde nechtěli. No, a tak se zrodil nápad Mixána. Nebyl na trhu nikdo, kdo by uvařil za nás ve stejné kvalitě a pestrosti.  

Proto se rozhodli, že si to nemohou nechat jen pro sebe a začali Mixáno vařit a míchat i pro ostatní.

Netrvalo dlouho a nabídku doplnili i o Mixáno B.A.R.F., který je jedinečný na trhu, protože je komplexní – obsahuje vše, co pejsek potřebuje. Navíc je smíchaný dohromady, takže stačí naservírovat do misky a váš mazlíček si může pochutnat.

 

2 položek celkem
Nepálská tyčka L Mixáno
od 239 Kč

Nepálská tyčka - pamlsek pro pejsky s vysokým obsahem bílkovin.  Velikost S - 60 g Velikost M - 80 g ...

Kód: 2328/S
Rybí jednohubky Mixáno 100 g_1
89 Kč

Rybí jednohubky jsou pamlsky pro pejsky plné zdravých ingrediencií vhodné jako odměna při tréningu nebo jako svačinka...

Kód: 2325