EnteroZOO 10g - Detoxikační přípravek

Kód: 3732
Tip
59 Kč
Skladem

Unikátní veterinární detoxikační gel tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

EnteroZoo gel je veterinární přípravek, inovativní střevní absorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu zvířete. Váže na sebe toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven. Doporučuje se užívat již při prvních příznacích nemoci nebo otravy.

EnteroZoo:

  • předchází vzniku toxických reakcí a alergenních reakcí nebo je oslabuje 
  • pomáhá odstranit průjem nebo zkrátit jeho trvání 
  • odstraňuje příznaky poruch trávení 
  • pomáhá obnovit užitečnou mikroflóru trávicího traktu
  • chrání sliznice trávicího traktu 
  • podporuje hojení poškozené sliznice
  • snižuje toxickou zátěž jater a ledvin

Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.

Užívání gelu EnteroZOO je velmi snadné. Jelikož nemá chuť ani zápach, lze jej dle potřeby bez obav aplikovat přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, na pamlsek nebo aplikovat ve formě vodného roztoku. Doporučené dávkování se liší v závislosti na druhu zvířete a jeho váze.

Balení obsahuje 100 g.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka u psů a koček je 1-3x denně 10 gramů (1 kávová lžička = 5 g).

Aplikace na kůži: Můžete aplikovat také na postižená místa kůže zvířete při různých zánětech, ekzémech, alergických projevech, poranění kůže apod. Naneste na postižené místo silnější vrstvičku gelu, která se po zaschnutí odrolí nebo si ji zvíře olíže.

Složení

Polyhydrát polymethylsiloxanu 60 %, voda čištěná 40 %.