SKINPET CHLORHEX GEL 2% 100 G

Kód: 3473
Jarní akce SkinPet
Značka: SkinPet
550 Kč –10 %
nahled
550 Kč –10 % 495 Kč
Skladem

Ulevte svým parťákům od podráždění kůže, zánětů a alergií.

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

  • Doporučeno veterináři
  • Pomáhá redukovat alergická kožní onemocnění
  • Léčí záněty kůže
  • Redukuje podráždění kůže
  • Ideální po přisátí klíštěte či poštípání hmyzem
  • Snižuje tvorbu zubního plaku i riziko vzniku zubního kazu

Podrážděnízáněty kůže nebo alergická kožní onemocnění patří mezi častá trápení našich čtyřnohých kamarádů. Objevit se může také hot spot nebo zčervenání kůže po přisátí klíštěte či poštípání hmyzem. Tyto potíže navíc provází nepříjemné pálení nebo svědění kůže. Protože si naši mazlíčci sami nedokáží pomoci, zažívají stres a diskomfort. S přípravky SkinPET® ulevíte vašim zvířecím parťákům od nepříjemných pocitů a podpoříte hojení kůže.

SkinPET® Chlorhex Gel 2% je ideální pro ošetření kůže při podráždění, alergických kožních projevech, zánětech kůže nebo při poštípání hmyzem. Antiseptické složení brání rozvoji infekce a snižuje výskyt nežádoucích bakterií. Levandulový olej zklidňuje podráždění a přináší pocit úlevy. Stimuluje také regeneraci kůže, a tím napomáhá lepšímu hojení. 

Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Gel aplikujte na postižené místo v dostatečné vrstvě alespoň 2× denně. V případě potřeby odstraňte před aplikací z postižené oblasti chloupky. Zabraňte zvířeti v olizování ošetřených míst.