Miska střední Bestie

Kód: 3904
Novinka
690 Kč
Skladem

Ručně vyráběná, stylová, zároveň jednoduchá, odolná a funkční miska pro střední psí plemena (např.: pudl střední, francouzský buldoček, bígl),s vyjímatelnou vnitřní miskou z nerezové oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná minimalistická miska je ručně vyrobena z ekologického kompozitního materiálu a vnese do vašeho interiéru nápaditý, ale střízlivý nádech. Díky vyjímatelné vnitřní nerezové misce je praktická na údržbu a plnění vodou či žrádlem. Zároveň dodává misce jako celku originální vzhled, který doplní jakýkoli bytový dekor.  Tak proč dělat kompromisy, pokud jde o každodenní doplňky pro vaše mazlíčky, potažmo vás? Navíc u nás můžete zvířecí misky sladit a zkombinovat s dalšími doplňky vašeho domova.

Každá miska je ručně odlévaná, broušená a opatřená ekologickou vodoodpudivou úpravou, vhodnou pro styk s potravinami. Přesto kvůli úplné bezpečnosti a hygieně upozorňujeme, abyste nepodávali krmivo ani vodu přímo z vnější misky, ale pouze z té vnitřní nerezové. Materiál vnější misky není určen pro přímý styk s potravinami. Vnitřní nerezovou misku lze používat i do myčky nádobí. Vnější misku stačí otírat vlhkým hadrem - materiál není vhodný do myčky, ani nepoužívejte prosím žádné agresivní chemikálie nebo abraziva.

Velikost misky: 16 x 6 cm, kapacita 700 ml (střední psi).

Vzhledem k jedinečnosti designu každého kousku se mohou vzory a barvy mírně lišit. Výsledkem ruční práce se mohou vyskytnout drobné nerovnosti na povrchu.