Rocco Diet Care Gastro Intestinal krůtí s dýní 400 g

Kód: 1296
Značka: Rocco
79 Kč –10 %
Rocco Diet Care Gastro Intestinal krůtí s dýní 400 g_1
79 Kč –10 % 71 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy trpící gastrointestinálními nebo pankreatickými problémy, zvýšený obsah elektrolytů, nízký obsah tuku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rocco Diet Care Gastro Intestinal je krmivo vyrobené z masa, které zmírňuje poruchy vstřebávání ve střevech a kompenzuje nedostatečné trávení díky lehce stravitelným surovinám a nízkému obsahu tuku.

Rocco Gastro Intestinal je dietní kompletní krmivo vyvinuté pro speciální potřeby psů trpících gastrointestinálními nebo pankreatickými problémy. U těchto onemocnění je důležité lehce stravitelné krmivo s vysoce kvalitními složkami. Toto mokré krmivo může pomoci regulovat nedostatečné trávení a zmírnit poruchy vstřebávání ve střevech. V případě poruchy vstřebávání střevo není schopno vůbec nebo jen nedostatečně vstřebat důležité živiny a stopové prvky z potravy. Rocco Diet Care Gastro Intestinal to může kompenzovat zvýšeným obsahem elektrolytů.

Krmivo je vhodné také v případě exokrinní pankreatické nedostatečnosti, kdy slinivka břišní již sama nedokáže produkovat dostatečné množství trávicích enzymů. Zde může pomoci zejménanízký obsah tuku v kombinaci s vysokým podílem kvalitních sacharidů. Důležité vitamíny a živiny doplňují masové krmivo a poskytují Vašemu psovi vyvážený nutriční profil.

Rocco Diet Care Gastro Intestinal:

 • Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy
 • Při onemocnění gastrointestinálního traktu nebo slinivky břišní
 • Pro zmírnění poruchy vstřebávání ve střevě
 • Při exokrinní pankreatické nedostatečnosti a ke kompenzaci nedostatečného trávení
 • Zvýšený obsah elektrolytů: pro dostatečný přísun živin
 • Nízký obsah tuku: pro lepší stravitelnost
 • Vysoký obsah sacharidů: pro dostatek energie
 • Receptura bez obilovin a lepku
 • Transparentní složení
 • Bez chemických aromat, barviv a atraktantů
 • Made in Germany

 

Rocco Diet Care Gastro Intestinal je dietní kompletní krmivo pro dospělé psy.

Složení:
54 % se skládá z krůtích srdcí, krůtích jater, krůtích žaludků, krůtích krků, 34,2 % vývaru, 10 % dýně, 1 % minerálních látek, 0,5 % lososového oleje, 0,2 % slupek semen jitrocele vejčitého, 0,1 % léčivé hlíny.

Vysoce stravitelné zdroje komponentů: krůta, dýně, lososový olej
Sliznaté látky: slupky semen jitrocele vejčitého

Přídatné látky/kg:
Nutriční přídatné látky:
Vitamín D3 200 IU, vitamín E (all-rac-alfa-tokoferol acetát) 20 mg, biotin 300 mcg, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 25 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 1,4 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1 mg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg.

 

Doporučená doba používání: pro omezení střevních resorpčních onemocnění: do 12 týdnů; pro kompenzaci maldigesce: od počátku do 12 týdnů a celoživotně v případě chronické pankreatické nedostatečnosti.

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Dietní krmivo by mělo být podáváno jako kompletní krmivo v souladu s doporučením o krmení, ale uvedená množství je přitom nutné přizpůsobit věku, plemeni a aktivitě zvířete. Denní množství krmiva by mělo být rozděleno na dvě nebo více porcí během dne.

Zajistěte vždy čerstvou vodu a krmivo podávejte při pokojové teplotě.

Energie na 100 g: ME (FEDIAF, 2019) 324 kJ / 77 kcal
 

Hmotnost psa Denní dávka
5 kg 410 - 560 g
10 kg 690 - 945 g
20 kg 1160 - 1590 g
30 kg 1575 - 2155 g
40 kg 1955 - 2675 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rocco
Hmotnost: 400g
Položka byla vyprodána…