Dřevo OLIVE WOOD M Zolux

Kód: 3542
Novinka
299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Olivové dřevo je 100% přírodní žvýkací pochoutka/hračka malých rozměrů. Je obohacena o olivový olej a nedrolí se. Určeno pro psy o hmotnosti 10-25kg. Obzvláště vhodné pro psy, kteří mají silné žvýkací pudy. Přírodní pamlsky nobsahují žádné konzervanty ani přísady: pamlsky se před balením zahřívají na vysokou teplotu, aby byla zaručena jejich konzervace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte přírodní hračku pro vašeho pejska? Možná jste již slyšeli o olivovém dřevu. Pokud ne, rádi vám představíme tuto skvělou přírodní hračku. Olivové dřevo je ideální na žvýkání a díky své zajímavé kůře vašeho čtyřnohého miláčka zajisté zaujme. Nejenže jej na delší dobu zabaví, má také pozitivní účinky na chrup a celkovou dentální hygienu. Broušením se odlupují jemná vlákna, která může pejsek spolknout a strávit. Olivové dřevo má také pozitivní vliv na odstranění zubního plaku, jelikož broušením si pejsek plak odírá.

Klíčové vlastnosti olivového dřeva

  • Olivové dřevo je atraktivní žvýkací hračka
  • Broušením dřeva se odlamují jemná vlákna
  • Vlákna může pejsek spolknout a strávit
  • 100% přírodní produkt bez umělých látek
  • Podporuje zdravý chrup
  • Olivové dřevo má pozitivní vliv na odstranění zubního plaku
  • Díky kůře je hračka pro pejsky atraktivní

 

Olivové dřevo neobsahuje žádné umělé látky a je 100% přírodní. Pokud nepatříte mezi milovníky masových snacků, olivové dřevo bude příjemnou změnou. Navíc si můžete vybrat hned z několika velikostí podle chrupu.

Tabulka velikostí:

Velikost
Délka
Průměr
Hmotnost
Vhodné pro
S
cca 20 cm
cca 3,5 cm
cca 200 g
do 10 kg tělesné hmotnosti
M
cca 25 cm
cca 4 cm
cca 380 g
do 20 kg tělesné hmotnosti
L
cca 28 cm
cca 5,5 cm
cca 650 g
do 30 kg tělesné hmotnostiPři velmi silném stisku může dojít k prokousnutí dřeva. V takovém případě vyměňte ihned dřevo za nové.