Vepřový sval mletý s chrupavkou Salám 1 kg Dogbarf

Kód: 3880
Novinka Ekonomické balení
Značka: Dogbarf
89 Kč
Skladem

Nižší cena, úspora místa. Vepřový sval Dogbarf doplněn o chrupavku, která je skvělá pro podporu kosti a celkového imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vepřové maso patří mezi tučnější maso, které je díky vyššímu obsahu výživných tuků energeticky vydatnější. Vepřové maso je ideální pro sportující pejsky či pejsky s vyšší zátěží. To však není podmínkou. Vepřové maso můžete přidat do jídla i pejskovi, který patří mezi milovníky vepřového masa. Vydatné jídlo z vepřového masa dodá pejskům okamžitou energii, díky které můžou předvést své nejlepší výkony při cvičení. V případě, že máte doma pejska, který nepřibírá, určitě sáhněte po vepřovém mase. Vepřové maso je obecně trošku tužší na kousání, což je vlastně ideální pro posílení žvýkacích svalů. Vepřový sval mletý Dogbarf je doplněn o chrupavku, která je skvělá především pro podporu kostí a celkového imunitního systému.

Používat pouze jako  krmivo pro zvířata v zájmovém chovu, uchovávejte odděleně od potravin. Po manipulaci s tímto výrobkem si umyjte ruce a vyčistěte nástroje, nádobí a povrchy, krmná surovina.

Udržujte v mrazu -13°C po rozmražení ihned spotřebujte!

Spotřebujte do 6 měsíců od data výroby