Multivitamín – Krill, Řasy, Žraločí chrupavka 200 g

Kód: 564
Značka: Dogbarf
159 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Směs je ideálním doplňkem k masité stravě při tzv. Barfování. Přídavek směsi je vhodný i při krmení vařeným masem, ke konzervě nebo ke granulím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamín směs je nápomocná především při vytváření hormonů štítné žlázy, který následně ovlivňuje kvalitu celého metabolismu těla a tak i zdraví psa. Mnohé ze zdravotních problémů u psů může vycházet právě z chronického nedostatku jódu, aniž by se na to při hledání příčin nemocí jakkoliv přišlo. Podpora imunity díky obsahu dvou nejsilnějších imunostimulátorů, které se na trhu vyskytují - Beta Glukan a Colostrum. Multivitamín směs je bohatým zdrojem přirozených, plně stravitelných elektrolytů (vápník, hořčík, draslík), minerálů, stopových prvků a vitamínů v celém jejich známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organizmu. Bohatým zdrojem Karotenoidů - silná přírodní barviva. Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. Podporuje správný metabolismus vápníku. Směs má díky vysokému obsahu Krilu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. Proto pozor na nekontrolovaný příjem, kdy pes najde celé balení výrobku. Díky obsahu Beta Glukanů výrazně zvyšuje přirozenou imunitu psa.

Doplňkové krmivo Multivitamín - Krill, řasy a žraločí chrupavka je v sypkém stavu. má tmavě zelenou barvu s vůni po mořských plodech. Neobsahuje lepek ani bez laktózu. Krmivo neobsahuje žádné konzervanty, aromata ani barviva! Jedná se pouze o přírodní suroviny.

Použití: Směs je sestavena tak, aby jste nemuseli všechny suroviny kupovat zvlášť, složitě je přepočítávat a míchat. Je vhodná pro všechny druhy i kategorie psů, mladého až starobního věku. Multivitamínová směs je důležitým doplňkem především u velkých plemen a psů ve vysoké zátěži.

Dávkování doplňkového krmiva: Obecně se k masu přidává 2 - 3 g ( navršená čajová lžička ) na 5 kg hmotnosti psa na den. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, nebo je pes ve vysoké zátěži, může se dát až 4 g / 5 kg váhy psa / den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva.

Skladování a spotřeba: Uchovávejte směs v suchu, temnu při max. pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu na směs.