Smoothie Detox - zelené detoxikační byliny

Kód: 3910
Tip
Značka: cdVet
145 Kč
Skladem

Všichni známe smoothies, které jsou doslova zázračným nástrojem nejen k posílení imunity, ale i k doplnění potřebných vitamínů a minerálů. Jejich příprava je jednoduchá – žádné zdlouhavé krájení, mixování nebo žvýkání – stačí promíchat a vypít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smoothie Detox obsahuje tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Kopřiva / Kurkuma / Pampeliška - nať, kořen / Březový list / Ostropestřec - nať.

  • 100% Přírodní zelené detoxikační byliny a superpotraviny.
  • Plné bioaktivních živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků.
  • Bez přidaného cukru – obsahuje jen původní přírodní cukry.

Analytické složky: popel 18,5 % / protein 23,6 % / tuk 3,2 % / vláknina 9,2 % / vápník 4,07 % / fosfor 0,51 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Smoothie Detox disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Smoothie Detox disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 2,5 g na 25 ml vody
Střední pes 10 až 30 kg 5 g na 50 ml vody
Velký pes nad 30 kg 10 g na 100 ml vody

Sypký, jemně mletý doplněk výživy Smoothie Detox smícháme s vodou, nebo s masovým vývarem a důkladně promícháme, můžeme přidat i kvalitní olej. Podáváme samostatně v misce, nebo smoothie přimícháme psovi, nebo kočce do krmiva. Většinou je dobře přijímáno, u odmítavých jedinců vmícháme do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného.