Topstein kuře a srdce v plechu 800 g

Kód: 2766
Značka: Topstein
115 Kč
Skladem

Konzerva Topstein Kuře a játra obsahuje celou čtvrtku kuřete se srdcem včetně kostí a chrupavek - vysoká kloubní podpora. Neobsahuje žádné obiloviny a je vhodná pro štěňata, dospělé psy i seniory. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní, ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla či konzervanty! Jsou velice chutné a vyznačují se vysokou stravitelností.

Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Obsahují celou čtvrtku kuřete se srdcem včetně kostí a chrupavek - vysoká kloubní podpora. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se skvělými nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí.

Neobsahují žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), chemické konzervanty, dochucovadla či barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovu uzavíratelné víčko.

Složení:
Čtvrtka kuřete se srdcem. 100% podíl živočišných bílkovin


Analytické složky:
Bílkoviny 130 g, tuky 60 g, vláknina 5 g, popeloviny 25 g, vlhkost 75 %
 

Průměrné jakostní znaky v 1 kg:
Průměrné jakostní znaky v 1 kg: Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů.