Smoothie Detox - ovocná bomba

Kód: 3916
Tip
Značka: cdVet
145 Kč
Skladem

Energie, Vitalita >> Červená řepa, Šípek mletý, Jahody, Aronie, Černý rybíz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni známe smoothies, v obchodech je už nepřeberné množství různých druhů těchto zdravých nápojů, které jsou doslova zázračným nástrojem nejen k posílení imunity, ale i k doplnění potřebných vitamínů a minerálů. Jejich příprava je jednoduchá – žádné zdlouhavé krájení, mixování nebo žvýkání – stačí promíchat a vypít.

  • 100% Přírodní směs ovoce, řepy a superpotravin.
  • Plné bioaktivních živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků.
  • Bez ochucovadel, bez přidaných a konzervačních látek.

Smoothie Ovocná bomba obsahuje tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Červená řepa / Šípky - mleté / Jahoda 20 % / Arónie / Černý rybíz. 

Analytické složky: protein 8,9 % / tuk 3,9 % / vláknina 15,8 % / popel 5,9 % / vápník 0,77 % / fosfor 0,25 % / sodík 0,07 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Smoothie Ovocná bomba disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Smoothie Ovocná bomba disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

 

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 5 g na 25 ml vody
Střední pes 10 až 30 kg 10 g na 50 ml vody
Velký pes nad 30 kg 20 g na 100 ml vody

 Sypký, jemně mletý doplněk výživy Smoothie Ovocná bomba smícháme s vodou, nebo s masovým vývarem a důkladně promícháme, můžeme přidat i kvalitní olej. Podáváme samostatně v misce, nebo smoothie přimícháme psovi, nebo kočce do krmiva. Většinou je dobře přijímáno, u odmítavých jedinců vmícháme do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného.