SKINPET SUPER SPRAY 500 ML

Kód: 3476
Jarní akce SkinPet
Značka: SkinPet
569 Kč –20 %
nahled (5)
569 Kč –20 % 455 Kč
Skladem

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran. Zároveň je ideální pro dezinfekci povrchů a předmětů v domácnosti. Infekce patří mezi obávané komplikace ran po zranění nebo operaci. Každou ránu je nutné důkladně vyčistit, dezinfikovat a zbavit všech patogenů. Správným ošetřením a následnou péčí o ráno snížíte riziko nepříjemných a mnohdy život ohrožujících komplikací na minimum.

SkinPET® Super Spray působí antisepticky, snižuje mikrobiální zátěž ran a vytváří vlhké prostředí, které podporuje přirozený proces hojení, a eliminuje riziko infekce. Díky šetrnému složení sprej neštípe, nedráždí, nezpůsobuje bolest, nealergizuje a nepoškozuje zdravou tkáň. SkinPET® Super Spray je ideální pro ošetření ran, meziprstních prostor, záhybů kůže, proleženin, plísňových onemocnění kůže nebo chronických a nehojících se ran. Hodí se také pro ošetření míst po odstranění klíštěte.

Skvěle čistí a eliminuje zápach ze srsti

Navíc, pokud se váš čtyřnohý kamarád na procházce znečistí v něčem, co vám zrovna nevoní, není nic jednoduššího, než aplikovat SkinPET® Super Spray, který perfektně eliminuje zápach. U dlouhosrstých plemen ho oceníte také při čištění srsti v okolí řitního otvoru. Produkt je bezpečný pro každodenní použití, proto ho můžete bez obav aplikovat podle potřeby. 

SkinPET® TIP: SkinPET® Super Spray můžete použít k dezinfekci pelíšků, misek, hraček, zvířecích toalet a dalších povrchů nebo míst, kde se mazlíček rád pohybuje. Aplikací předcházíme výskytu škodlivých bakterií, parazitů, plísní, virů, které se přirozeně vyskytují ve slinách, srsti nebo moči zvířat a mohou být pro zdraví člověka nebezpečné. Sprej můžete aplikovat také přímo na srst, ideálně po návratu z procházky, kde mazlíček přichází do styku s velkým množstvím patogenních organismů, které může na srsti zavléct do domácnosti.

Sprej aplikujte na poraněná místa postřikem, omytím nebo protřením sterilním tamponem. Neoplachujte. Podle potřeby aplikujte několikrát denně. Pokud je to nutné, odstraňte ochlupení z poraněné oblasti.