SKINPET AURAL GEL 60 G

Kód: 3458
Jarní akce SkinPet
Značka: SkinPet
479 Kč –20 %
nahled
479 Kč –20 % 379 Kč
Skladem

Antiseptický gel SkinPET® – První pomoc při většině akutních zánětů uší nebo poranění v oblasti ucha. Záněty uší můžete zvládnout se SkinPET® ošetřit doma. Vyhněte se stresujícím návštěvám veterináře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SkinPET® Aural Gel

Akutní i chronické záněty uší jsou pro zvířata velice nepříjemné a bolestivé. Zánět může provázet také nechutenství či horečka. Váš mazlíček cítí výrazné nepohodlí, je podrážděný, unavený nebo dokonce agresivní. Záněty uší můžete zvládnout ošetřit doma, kde se váš mazlíček cítí pohodlně a v bezpečí. Vyhněte se stresujícím návštěvám veterináře, které náladě vašeho čtyřnohého kamaráda nepřidají.

Pro domácí péči bez stresu a nepohodlí

Antiseptický gel SkinPET® Aural Gel je skvělou první pomocí při většině akutních zánětů uší nebo poranění v oblasti ucha. Pomáhá zvířatům také při chronických a vleklých potížích. Zmenšuje otok, zmírňuje bolest, zkracuje dobu hojení a minimalizuje riziko vzniku sekundární infekce. Antiseptické látky pomáhají hubit bakterie, viry a plísně, které jsou nejčastější příčinou rozvoje zánětu. Gel vytváří v místě aplikace vlhké prostředí, které podporuje přirozený proces hojení a napomáhá rozpouštění ušního mazu. Aplikace je bezbolestná, gel v uchu neštípe, nedráždí a díky tomu, že neobsahuje alergenní látky, tak nezpůsobuje alergické reakce.

Mějte SkinPET® Aural Gel ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

Návod na použití: Aplikujte gel do zvukovodu v dostatečném množství a jemně ho vmasírujte. Opakujte aplikaci 2× denně, případně podle potřeby i častěji. Aural Gel můžete kombinovat s dalšími preparáty pro léčbu ucha včetně antibiotik, antimykotik a dalších preparátů.