Rocco Diet Care Renal - hovězí maso s kuřecím srdcem a dýní 400 g

Kód: 1938
Značka: Rocco
79 Kč –10 %
Rocco Diet Care Renal - hovězí maso s kuřecím srdcem a dýní 400 g_1
79 Kč –10 % 71 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vyvážená speciální dieta pro psy s chronickou nedostatečností ledvin, se sníženým obsahem bílkovin, lehce stravitelnými živočišnými bílkovinami asníženým obsahem sodíku a fosforu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beef with chicken hearts & pumpkin

 

Rocco Diet Care je krmivo z masa pro podporu funkce ledvin při chronické nedostatečnosti díky nízkému obsahu bílkovin a fosforu a použití vysoce kvalitních bílkovin.

Receptura tohoto krmiva byla speciálně navržena pro potřeby psů s chronickou nedostatečností ledvin. Krmivo s nízkým obsahem bílkovin a se sníženým obsahem sodíku a fosforu je důležité pro psy trpící problémy s ledvinami, protože vysoký obsah těchto složek může mít škodlivý vliv na funkci ledvin. Z tohoto důvodu obsahuje toto mokré krmivo upravený podíl živočišných bílkovin, které jsou zároveň velmi dobře a snadno stravitelné. Hovězí a kuřecí vnitřnosti poskytují cennou energii, aniž by zatěžovaly ledviny. Krmivo doplňují důležité vitaminy a minerální látky, které Vašemu psovi poskytují vyvážený nutriční profil.

Rocco Diet Care Renal:

  • Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy
  • Při chronické nedostatečnosti ledvin
  • Dobře stravitelné bílkoviny: Hovězí a kuřecí maso jako dobře stravitelné zdroje energie
  • Snížený obsah bílkovin, který uleví ledvinám
  • Nízký obsah sodíku a fosforu: nezatěžuje ledviny
  • S cennými vitamíny a minerály pro vyváženou výživu
  • Receptura bez obilovin a lepku
  • Transparentní složení
  • Bez chemických aromat, barviv a atraktantů
  • Made in Germany

Analytické složky

Rocco Diet Care Renal je dietní kompletní krmivo pro dospělé psy.

Složení:
45,9 % vývaru, 20 % se skládá z hovězího srdce, hovězího masa, 18 % dýně, 11 % se skládá z kuřecího tuku, kuřecích srdcí, 3 % celulózy, 1 % minerálních látek, 0,2 % lososového oleje.
Zdroje bílkovin: hovězí a kuře

Přídatné látky/kg:
Nutriční přídatné látky:
Vitamín A 3000 IU, vitamín D3 200 IU, vitamín E (all-rac-alfa-tokoferol acetát) 20 mg, biotin 300 mcg, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 25 mg, mangan (síran manganatý monohydrát) 1,4 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,0 mg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg.
 
Doporučená doba používání: od počátku do 6 měsíců.

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Dietní krmivo by mělo být podáváno jako kompletní krmivo v souladu s doporučením o krmení, ale uvedená množství je přitom nutné přizpůsobit věku, plemeni a aktivitě zvířete. Denní množství krmiva by mělo být rozděleno na dvě nebo více porcí během dne.

Voda musí být vždy k dispozici. Krmivo podávejte při pokojové teplotě.

Kontraindikace: Není vhodné pro březí a kojící feny ani pro štěňata, při jaterní nedostatečnosti, která je doprovázena narušením sekrece žluči.

Energie na 100 g: ME (FEDIAF, 2019) 407 kJ / 97 kcal
 
Hmotnost psa Denní dávka
5 kg 325 - 445 g
10 kg 550 - 750 g
20 kg 925 - 1265 g
30 kg 1255 - 1715 g
40 kg 1555 - 2130 g