Rocco Diet Care Hypoallergen koňské a sladké brambory 400 g

Kód: 3629
Tip
Značka: Rocco
99 Kč –10 %
rocco nf dietcare 400g hypoallergenic horse 1000x1000 8
99 Kč –10 % 89 Kč
Skladem

Dietní kompletní krmivo pro psy trpící alergiemi, při svědění a vypadávání srsti nebo průjmu a zvracení jako následku potravinových nesnášenlivostí, jediný zdroj bílkovin konina, lehce stravitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rocco Diet Care Hypoallergen je masové krmivo podporující snížení projevů intolerance surovin a živin díky vybraným zdrojům bílkovin a sacharidů a přispívající ke správné funkci pokožky při dermatóze a nadměrném vypadávání srsti díky vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin.

Rocco Diet Care Hypoallergen je dietní kompletní krmivo odpovídající speciálním potřebám psů, kteří trpí potravinovými nesnášenlivostmi, jako jsou alergie intolerance. Ty se projevují příznaky jako je zvracení, průjem, ale i dermatózami, jako je svědění nebo vypadávání srsti. Pro zmírnění těchto příznaků je důležité přizpůsobit stravu těmto požadavkům a přejít na speciální dietu. Receptura krmiva obsahuje složky, které mají nízký alergenní potenciál. Pro snížení reakcí na nesnášenlivosti obsahuje toto vlhké krmivo pouze jeden živočišný zdroj bílkovin. Obilniny nejsou do krmiva přidávány, jako rostlinná složka byly použity lehce stravitelné sladké brambory. Rybí olej dodává organismu cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a pomáhá eliminovat kožní reakce.

Přednosti krmiva Rocco Diet Care Hypoallergen:

  • Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy
  • Při citlivém trávicím traktu a potravinových nesnášenlivostech
  • Ke zmírnění symptomů, jako je průjem, zvracení, vypadávání srsti a svědění jako následků potravinových nesnášenlivostí
  • Omezený počet surovin pro minimalizaci alergenního potenciálu
  • Jediný zdroj bílkovin: konina jako jediný živočišný zdroj bílkovin, nízkotučný a lehce stravitelný
  • S cennými vitamíny a minerálními látkami pro vyváženou výživu
  • Bez obilnin a lepku
  • Transparentní výčet použitých surovin
  • Bez chemických aromat, barviv a ochucovadel

Složení:
65 % koňské (maso, srdce, játra), 30,6 % vývar, 3 % sladké brambory 1 % minerální látky, 0,5 % slunečnicový olej, 0,4 % rybí olej.
Vybrané zdroje bílkovin: koňské
Vybarné zdroje sacharidů: sladké brambory

Přídatné látky na 1 kg:
Nutriční látky:
Vitamín D3 200 IU, vitamín E (all-rac-alfa-tokoferyl acetát) 20 mg, biotin 300 mcg, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 25 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát) 1,4 mg, měď (síran měďnatý, pentahydrát) 1 mg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg.

Doporučená doba podávání: pro snížení příznaků nesnášenlivosti surovin a živin 3-8 týdnů, po ustoupení příznaků intolerance kdykoli po neomezeně dlouhou dobu. Pro podporu funkce pokožky až 2 měsíce.

Před započetím nebo prodloužením doby podávání krmiva doporučujeme poradit se s veterinářem. Dietní krmivo by mělo být podáváno podle doporučeného dávkování jako kompletní krmivo, přičemž by měla být denní krmná dávka přizpůsobena stáří, plemeni a aktivitám psa. Denní dávku rozdělte na dvě či více porcí.
Podávejte vždy dostatek čerstvé vody. Servírujte při pokojové teplotě.

Energie na 100 g: ME (FEDIAF 2019) 441 kJ / 105 kcal.
 

Hmotnost psa
Denní dávka
5 kg
300 - 410 g
10 kg
505 - 695 g
20 kg
850 - 1165 g
30 kg
1155 - 1580 g
40 kg
1435 - 1960 g