Rocco Diet Care Hypoallergen jehněčí s dýní 400 g

Kód: 3626
Tip
79 Kč –10 %
rocco nf dietcare 400g hypoallergenic lamb 1000x1000 0
79 Kč –10 % 71 Kč
Skladem

Dietní kompletní krmivo pro psy trpící alergiemi, při svědění a vypadávání srsti nebo průjmu a zvracení jako následku potravinových nesnášenlivostí, jediný zdroj bílkovin jehněčí, lehce stravitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rocco Diet Care Hypoallergen je masové krmivo podporující snížení projevů intolerance surovin a živin díky vybraným zdrojům bílkovin a sacharidů a přispívající ke správné funkci pokožky při dermatóze a nadměrném vypadávání srti díky vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin.

Rocco Diet Care Hypoallergen je dietní kompletní krmivo odpovídající speciálním potřebám psů, kteří trpí potravinovými nesnášenlivostmi, jako jsou alergie intolerance. Ty se projevují příznaky jako je zvracení, průjem, ale i dermatózami, jako je svědění nebo vypadávání srsti. Pro zmírnění těchto příznaků je důležité přizpůsobit stravu těmto požadavkům a přejít na speciální dietu. Receptura krmiva obsahuje složky, které mají nízký alergenní potenciál. Pro snížení reakcí na nesnášenlivosti obsahuje toto vlhké krmivo pouze jeden živočišný zdroj bílkovin. Obilniny nejsou do krmiva přidávány, jako rostlinná složka byla použita lehce stravitelná dýně. Rybí olej dodává organismu cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a pomáhá eliminovat kožní reakce.

Přednosti krmiva Rocco Diet Care Hypoallergen:

  • Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy
  • Při citlivém trávicím traktu a potravinových nesnášenlivostech
  • Ke zmírnění symptomů jako je průjem, zvracení, vypadávání srsti a svědění jako následků potravinových nesnášenlivostí
  • Omezený počet surovin pro minimalizaci alergenního potenciálu
  • Jediný zdroj bílkovin: jehněčí jako jediný živočišný zdroj bílkovin, nízkotučný a lehce stravitelný
  • S cennými vitamíny a minerálními látkami pro vyváženou výživu
  • Bez obilnin a lepku
  • Transparentní výčet použitých surovin
  • Bez chemických aromat, barviv a ochucovadel

Složení:
65 % jehněčí (srdce, maso, plíce, játra), 30,6 % vývar, 3 % dýně, 1 % minerální látky, 0,8 % slunečnicový olej, 0,3 % rybí olej.
Vybrané zdroje bílkovin: jehněčí
Vybarné zdroje sacharidů: dýně

Přídatné látky na 1 kg:
Nutriční látky:
Vitamín D3 200 IU, vitamín E (all-rac-alfa-tokoferyl acetát) 20 mg, biotin 300 mcg, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 25 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát) 1,4 mg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg.

Doporučená doba podávání: pro snížení příznaků nesnášenlivosti surovin a živin 3-8 týdnů, po ustoupení příznaků intolerance kdykoli po neomezeně dlouhou dobu. Pro podporu funkce pokožky až 2 měsíce.

Před započetím nebo prodloužením doby podávání krmiva doporučujeme poradit se s veterinářem. Dietní krmivo by mělo být podáváno podle doporučeného dávkování jako kompletní krmivo, přičemž by měla být denní krmná dávka přizpůsobena věku, plemeni a aktivitám psa. Denní dávku rozdělte na dvě či více porcí.
Podávejte vždy dostatek čerstvé vody. Servírujte při pokojové teplotě.

Energie na 100 g: ME (FEDIAF 2019) 509 kJ / 122 kcal.
 

Hmotnost psa
Denní dávka
5 kg
260 - 360 g
10 kg
440 - 600 g
20 kg
740 - 1015 g
30 kg
1005 - 1375 g
40 kg
1245 - 1705 g