Pečené příloha A 2 kg Bohemia Pet Food

Kód: 1377
399 Kč
Skladem

Doplňková pečená příloha pro psy všech plemen. Receptury A jsou nejbohatší na bílkoviny, tuky, vitamíny a zejména minerály. S nižším obsahem uhlohydrátu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je vhodná A receptura:

Receptura je vhodná pro štěňata plemen, která budou mít v dospělosti max. 25kg. Pro dospělé psy všech plemen žijící tzv. aktivním životním stylem, či jsou ve zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Složení:

Špaldová celozrnná mouka, celá sušená vejce (kategorie kvality A), ječná celozrnná mouka, řepkový olej (lisovaný za studena), zvěřina (paroží jelena evropského), zelenina, ovoce a bylinky (mrkev, řepa, celer, petržel, pastiňák, dýně, hrušky, jablka, květák, zelí, saturejka, rozmarýn, tymián), jogurtové lupínky s probiotiky, hovězí vývar sušený (PURE PROTEIN 99% - LOW ASH >1%), kozí mléko sušené. Veškeré ingredience splňují tzv. CLEAN LABEL

V čem jsou krmiva BOHEMIA jiné, než ostatní krmiva. Zde jsou 3 hlavní rozdíly:
 
1)   Jak je krmivo vyrobeno
2)   Z čeho je krmivo vyrobeno
3)   Propracovaný výživový plán u kterého je hlavním smyslem pestrost stravy
 
Jak je krmivo vyrobeno:
krmivo je pečené a následně sušené 12 hodin. Pozvolné sušení horkým vzduchem je nejstarší, nejšetrnější a nejpřirozenější způsob uchování potravin, který nám zachová nutriční benefity, trvanlivost a přirozenou vůni. 

Dávkování:


Doporučené dávkování pro štěňata jsou 4% z aktuální váhy psa (z toho 80% konzerva BOHEMIA, či maso a 30% příloha A). Příklad: 10kg štěně jeho denní dávka jsou 4 % za aktuální váhy štěněte tedy 400g a z toho bude 320g konzervy BOHEMIA, či masa a 80g přílohy BOHEMIA příloha A)
 
Doporučené dávkování pro dospělé psy 3% z aktuální váhy psa (z toho 70% konzerva BOHEMIA, či maso a 30% příloha A). Příklad: 10kg dospělý pes jeho denní dávka je 3% z aktuální váhy psa tedy 300g a z toho bude 210g konzervy BOHEMIA, či masa a 90g přílohy BOHEMIA příloha A)
 
Doporučené dávkování pro seniory je 2% z aktuální váhy psa (z toho 60% konzerva BOHEMIA, či maso a 40% příloha A). Příklad: 10kg starší pes jeho denní dávka je 2 % z aktuální váhy psa tedy 200g a z toho bude 120g konzerva BOHEMIA, či maso a 80g přílohy BOHEMIA příloha A)

Vždy je potřeba psa sledovat, reagovat a optimalizovat dávku dle jeho aktuální váhy. V případě že Váš pejsek bude hubnou, tak denní dávku zvýšit a když bude v nadváze, tak naopak snížit.

Jak podávat
Krmivo podávejte suché, či zalité horkou vodou, či naším vývarem 0,5 - 1 cm nad úroveň krmiva a nechte několik minut nasáknout a vychladnout. I když se už jedná o kompletní krmivo, můžete přimíchat i další maso z konzervy Bohemia nebo jiné ingredience dle libosti.

Receptura splňuje nutriční hodnoty 
Receptura Bohemia Pet Food je formulována dle doporučení evropského úřadu FEDIAF. Výroba je schválena Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským (UKZUZ) a Státní veterinární správou.