Nudle s vejci 500 g Dogbarf

Kód: 2139
Značka: Dogbarf
69 Kč
Skladem

Nudle s vejci 500 g Dogbarf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopiñkové krmivo

Složení: Tvrdé odrúdy pšenice, kukuřice, kvasnice, vejce, gluten, kurkuma. Obsah některých živin: 6 % bilkovin, 2,5 % tuku, 2 % popelovin (minerálni látky), 0,5 % vlákniny.

Charakteristika: Předvařené, krmné těstoviny pro psy ve tvaru delších nudlí, s obsahem vajec a pšeničného glutenu - lepku, což je obilná bílkovina způsobující u citlivých jedinců alergii - jde však jen o malé procento psû. Těstoviny nejsou solené ani jinak chemicky konzervované. Vyrábí se ze surovin od českych výrobců a pěstitelů.

Způsob přípravy: Těstoviny pro psy - Nudle s vejci

- dejte do nádoby a přelejte vřelou vodou tak, aby v ní byly zcela ponořeny. Nechejte 10 - 15 minut odstát, můžete i déle, nerozvaři se. Můzete je také vložit rovnou do vroucí vody, cca 3 minuty povařit a pak 5 minut nechat odstát. Přebytečnou vodu s nudlemi slijte přes sítko a případně těstoviny propláchněte studenou vodou pro jejich ochlazeni. Ziskáte tak z 1 kg sušených nudlí asi 2 kg vařených. Zamichejte je do obsahu konzervy, masa nebo granulí.

Skladováni: Skladuite hermeticky uzavřené v PVC sáčku a hlavně v suchu. Spotřebujte: Neilépe do 6 měsíců od zakoupení. Při správném skladování vydržíi i mnohem déle.