Multivitamín Forte na srst 200 g Dogbarf

Kód: 2160
Značka: Dogbarf
209 Kč
Skladem

Multivitamín Forte na srst 200 g Dogbarf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo

Složení: Pivovarské kvasnice, Mořská řasa Kelp, Krillová moučka, Vaječný žloutek, Sušená vejce, rybí olej z Tresčích jater, směs vitamínů a minerálů vhodných pro srst, MSM, vodní řasa Spirulina, Lecitin 98%, Hydrolyzovaný rybí kolagen (Marine kolagen). Bez dalších přísad jako jsou konzervanty, posilovače chuti, barviva, protispékavé látky, aj. Obsahuje: Hrubý protein – 34 %, Tuk – 19 %, Vláknina – 1,9 %, Popel – 13 %, Škrob – 2,7 %, Vlhkost – 7 %.

Charakteristika: Primárně pro akutní i preventivní zásobení organismu důležitými živinami, potřebných pro udržení kvalitní srsti, kůže a drápů. Při těžko definovatelných příčinách způsobujících u psa svědění pokožky, drobné záněty na kůži pod srstí, v uších nebo na sliznici. Velmi důležitá je tato směs i pro staré nebo dlouhodobě nemocné psy, kterým povětšinou schází celé spektrum důležitých látek obsažených v naší Multivitamínové směsi s Biotinem. Pro březí a laktující feny na doplnění širokého spektra vitamínů a minerálů potřebných pro vývoj plodu a tvorbu mléka. Pří potřebě vyššího obsahu vápníku či hořčíku doplňujte tyto živiny ještě samostatně produkty řady Aquamin. Pro psy ve velmi vysoké zátěži – např. tažní psy, záchranáři, závody a výcvik v horkém prostředí, aj. Při krmení tzv. Barfem – masem. Během celého období růstu štěňat, především u velkých a obřích plemen.

Dávkování: do 10 kg: 1 – 2 g/psa/den, nad 10 kg: 2 – 3 g/na každých 10 kg hmotnosti psa/den. U psů s vysokou hmotností (nad 50 kg) se držte spodní hranice dávkování, ale podávejte max. 15 g/den – a to z důvodu obsahu zinku, který by mohl působit projímavě.

Skladování: Skladujte v hermeticky uzavřených PVC obalech, především v suchu a temnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dogbarf
Hmotnost: 200 g