Miska malá Bestie

Kód: 3901
Novinka
550 Kč
Skladem

Ručně vyráběná, stylová, zároveň jednoduchá, odolná a funkční miska pro menší psy (např.: čivava, pomeranian) nebo kočky,

s vyjímatelnou vnitřní miskou z nerezové oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná minimalistická miska je ručně vyrobena z ekologického kompozitního materiálu a vnese do vašeho interiéru nápaditý, ale střízlivý nádech. Díky vyjímatelné vnitřní nerezové misce je praktická na údržbu a plnění vodou či žrádlem. Zároveň dodává misce jako celku originální vzhled, který doplní jakýkoli bytový dekor.  Tak proč dělat kompromisy, pokud jde o každodenní doplňky pro vaše mazlíčky, potažmo vás? Navíc u nás můžete zvířecí misky sladit a zkombinovat s dalšími doplňky vašeho domova.

Každá miska je ručně odlévaná, broušená a opatřená ekologickou vodoodpudivou úpravou, vhodnou pro styk s potravinami. Přesto kvůli úplné bezpečnosti a hygieně upozorňujeme, abyste nepodávali krmivo ani vodu přímo z vnější misky, ale pouze z té vnitřní nerezové. Materiál vnější misky není určen pro přímý styk s potravinami. Vnitřní nerezovou misku lze používat i do myčky nádobí. Vnější misku stačí otírat vlhkým hadrem - materiál není vhodný do myčky, ani nepoužívejte prosím žádné agresivní chemikálie nebo abraziva.

Velikost misky: 13 x 5,5 cm, kapacita 400 ml (malí psi, kočky).

Vzhledem k jedinečnosti designu každého kousku se mohou vzory a barvy mírně lišit. Výsledkem ruční práce se mohou vyskytnout drobné nerovnosti na povrchu.