Lukullus hovězí a krůty s karotkou a konopným olejem 150g

Kód: 3051
Značka: Lukullus
49 Kč
Skladem

Hovězí a krocaní: Vydatné hovězí maso a krocaní maso tvoří krmivo bohaté na bílkoviny, které je doplněno mrkví a hráškem. Složení doplňuje konopný olej, který díky obsaženým omega-3 a omega-6 mastným kyselinám podporuje hebkou srst a vláčnou kůži. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo Lukullus Mini je založeno na obzvláště bohaté receptuře bez obilovin. Kombinace živočišných bílkovin, rostlinných složek a cenných olejů zajišťuje Vašemu psovi přísun všech důležitých živin – bez konzervačních látek, aromat a barviv. Protože příroda poskytuje vše, co Váš pes potřebuje. Šetrný proces plnění za studena zachovává jemnou chuť. Lukullus důvěřuje síle přírody.

Vysoce kvalitní mokré krmivo Lukullus zaujme svým jedinečným složením a je optimálně přizpůsobeno potřebám Vašeho psa:

  • V souladu s přírodou: přírodní receptura s pečlivě vybranými ingrediencemi pro Vašeho psího gurmána
  • Originální chuť díky šetrnému plnění za studena
  • Vysoce kvalitní bílkoviny díky speciálně vybranému masu
  • Zelenina a ovoce dodávají krmivu obzvláště čerstvou chuť a přírodní vitamíny
  • Konopný olej podporuje lesklou srst a pružnou pokožku, protože je přirozeně bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny
  • Krmivo je samozřejmě připraveno bez přídatných látek a konzervantů
  • Vyrobeno se spoustou lásky v Německu

Praktická manipulace:
kapsičky Lukullus jsou praktické a zaručují aromatickou chuť při každém krmení a snadné dávkování bez nepořádku. Kromě toho je také likvidace obalu od kapsiček snadná v porovnání s konzervami.

Složení:

33 % hovězí srdce, játra, plíce, bachor, 33 % krůtí srdce, maso, žaludky, játra, krky, 27,5 % vývar, 3 % mrkev, 2 % hrách, 1 % minerální látky, 0,5 % konopný olej.

Přidané látky na kg
Vitamín D3 200 IU, vitamín E 20 IU, zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 25 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát) 1,4 mg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg.

Energie na 100 g: ME (FEDIAF, 2020) 439 kJ/ 105 kcal